O firmě Britterm a.s.

 

Z historie, současnosti a perspektiv společnosti BRITTERM a.s.

Dne 1.1.2010 došlo ke změně společnosti na BRITTERM a.s.

Původní společnost BRITTERM  s.r.o. byla založena 21.11.2002. Svou činností navazovala na obchodní aktivity firmy Ivana Břečková Britterm, jenž byla založena panem Zdeňkem Břečkou ve Veselí nad Moravou.

Svou obchodní strategií se firma BRITTERM a.s. hodlá dlouhodobě podílet na podnikání s produkty v oboru hutních materiálů. Našimi ochodními partnery ze strany dodavatelů jsou jak tuzemské tak i zahraniční hutní společnosti.

Naším hlavním dlouhodobým marketingovým plánem je zajištění kvalitního hutního materiálu v potřebném množství a čase. Rozvíjením těchto základnich principů včetně rozšiřování rozsahu služeb vytváříme předpoklady pro nadprůměrné hodnocení u našich obchodních partnerů.

 

V roce 2005 byl otevřen komplex skladů a firemního administrativního centra v Moravském Písku, který je majetkem firmy. V tomto areálu nabízíme služby jak v oblasti velkoobchodu tak i maloobchodu.

Veškeré aktivity naší společnosti jsou podřízeny cíli dosažení maximální kvality a dodávané zboží je opatřeno atestem. Jeho výrobci vlastní certifikát ISO 9001 nebo ISO 9002.

Doufáme, že i Vy budete s našimi službami a dodávaným zbožím plně spokojeni.

Za firmu BRITTERM a.s.  Zdeněk Břečka – předseda představenstva.